Nasz barek i sklepik

Nasz barek i sklepik

W naszym klubie posiadamy szeroką gamę suplementów, odżywek oraz akcesoriów treningowych:

Energetyzujące – brak Ci sił? Ciężki dzień pracy za Tobą, czy może warunki atmosferyczne nie sprzyjają Twoim oczekiwaniom? Sięgnij po energię w postaci węglowodanów! Wolisz napój, koktajl czy może baton? Wybór należy do Ciebie!

Regenerujące – Osłoń mięśnie przed treningiem dostarczając im odpowiednią porcję białka! Źle Ci się trenuje będąc sytym? Dostarcz białko po zakończeniu treningu! Dostępne w naszym barze w postaci koktajlów o różnych smakach, bądź batonów. Wolisz tabletki? Nie ma sprawy! W naszym asortymencie znajdziesz także aminokwasy, zarówno w kapsułkach jak i płynie. Zadbaj o swoje mięśnie! Nie zapomnij jednak o stawach! Spraw im balsam w postaci glukozaminy! Oczyść siebie i odnajdź ukojenie w aloesie. O powyższe produkty pytaj w naszym barze na recepcji klubu!

Izotoniczne – z każdą kroplą potu tracisz cenne mikroelementy i witaminy. Uzupełnij je! Pij napój izotoniczny podczas każdego treningu!

Budujące masę mięśniową – masa mięśniowa nie jest Twoją mocną stroną? Słaba dieta, niskie predyspozycje genetyczne, czy etap stagnacji? Pomóż swoim mięśniom! W naszym barze znajdziesz koktajle węglowodanowo białkowe, batony, aminokwasy a także kreatynę.

Spalające tkankę tłuszczową – wszystko to co robisz, to wciąż za mało? Sięgnij po L-karnitynę na 30 minut przed każdym treningiem! Dostępna w płycie, drażetkach bądź kapsułkach. Nie pamiętasz, żeby wziąć ją na czas? Nic nie szkodzi! Wybierz napój wzbogacony o dawkę L-karnityny i pij go w trakcie treningu! Walcz z tłuszczem skutecznie.

Rękawiczki treningowe – dla ochrony dłoni

Pas neoprenowy – utrzymaj swoje ciało jędrne przy każdej zmianie rozmiaru! Pomóż sobie w walce z bardziej upartymi partiami ciała. Rozgrzej temperaturę do maxa!

Zegarek z pulsometrem – trenuj z głową! Znaj swoje możliwości i kontroluj je! Połączenie zegarka z pulsometrem to idealne rozwiązanie dla osób, które znają swój cel. Dąż do celu efektywnie! Licz kalorie i sprawdzaj tętno! Umów się na bezpłatny trening próbny!

Copyright © 2024 Siłownia Ewa w Łomży. All rights reserved.
Projekt Strony Internetowej AdamKalinowski.pl.