Trening personalny

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czemu niektórzy ludzie zawsze wyglądają i czują się doskonale? Z kolei inni wiecznie borykają się z problemami zdrowotnymi i złym samopoczuciem, a ich wygląd nie zachwyca? Co decyduje o tym, że jedni przez cały dzień tryskają optymizmem i energią, a inni są ciągle zmęczeni i zniechęceni? Warto jednak uświadomić sobie, że dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd to nie tylko kwestia genów. To cechy, które każdy z nas może w sobie wypracować. Problem w tym, że zabiegani i zapracowani, często nie mamy ani czasu, ani motywacji, żeby zadbać o siebie i swoje zdrowie. Brak nam także niezbędnej do pracy nad sobą wiedzy, jak trenować zarówno ciało, jak i umysł.

Centrum Sportu, Zdrowia i Rehabilitacji ”Siłownia EWA” przygotowała dla swoich klientów Trening Personalny oparty na połączeniu treningu fizycznego oraz mentalnego. Sekretem osiągnięcia sukcesu w pracy nad sobą jest bowiem kompetentny i doświadczony trener, który zmotywuje nas i będzie nam stale podnosił poprzeczkę. Trener, który nie tylko wierzy w Twój sukces, ale sprawi, że i Ty uwierzysz w swoje możliwości.
• Zrzucisz zbędne kilogramy!
• Wymodelujesz sylwetkę!
• Poprawisz swoją kondycję i stan zdrowia, i to niezależnie od wieku!
• Podniesiesz swoją samoocenę i zyskasz pewność siebie!
• Zredukujesz poziom stresu oraz zmniejszysz swoją podatności na choroby!

Trening został stworzony dla tych, którzy chcą wyglądać i czuć się lepiej. Oprócz atrakcyjnego wyglądu i pewności siebie osiągniesz to co najważniejsze dla Ciebie. Podstawą programu jest ukierunkowanie Twojego myślenia na wyznaczone cele, skoncentrowanie się na nich i osiągnięcie sukcesu. Twoim wsparciem będzie profesjonalny trener personalny, który otoczy Cię swoją opieką, wierzy w Ciebie i wie jak Cię zmotywować. Wiem i rozumiem jak trudno jest zmienić nawyki – przede wszystkim by stać się aktywnym, prawidłowo się odżywiać, dbać o swoje zdrowie oraz wygląd.

Copyright © 2024 Siłownia Ewa w Łomży. All rights reserved.
Projekt Strony Internetowej AdamKalinowski.pl.