Specjalne programy

W Centrum Sportu ,Zdrowia i Rehabilitacji „SIŁOWNI EWA” dajemy Ci możliwość wyboru najlepszego programu treningowego dostosowanego do Twoich potrzeb! Wszystkie zostały zbudowane tak, by osiągnąć maksymalny efekt w ciągu minimalnego czasu – a wszystko to odbywa się na profesjonalnym sprzęcie w treningu obwodowym.

“+50” – pozwól sobie na więcej!
Nie pozwól by wiek decydował o Tobie! Nigdy nie ćwiczyłeś, czy nie pamiętasz kiedy to robiłeś? Nie ważne! Program dla osób po 50-tym roku życia, który pozwoli odzyskać kondycję fizyczną oraz wdrożyć praktykę zdrowego i aktywnego stylu życia pod opieką i kontrolą instruktora . Regularna aktywność fizyczna pomoże Ci uniknąć wielu problemów zdrowotnych i odzyskać dawne siły witalne.

Program sylwetka
Masz kilka zbędnych centymetrów w obwodzie? Pomożemy Ci się ich pozbyć! Ukierunkowany wyszczuplająco-wzmacniający program. Gwarancja piękna i dobrego samopoczucia! Specjalnie opracowane treningi i zajęcia pod okiem osobistego trenera pomogą Ci poprawić swoją kondycję fizyczną oraz sylwetkę

Body building
Twoje kształty nie spełniają w pełni Twoich oczekiwań? Specjalny program dla osób, które chcą pracować nad masą mięśniową i jej definicją. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią dietę i ułoży plan treningowy tak, aby uzyskać efekt najlepszy z możliwych.

Program dla początkujących
U nas masz możliwość dobrego startu! Specjalny program dla osób początkujących oraz tych, którym brakuje wytrwałości. Poprowadzimy Cię w pierwszym okresie treningu tak, aby Twoja motywacja i zadowolenie rosły z dnia na dzień.

Program “Zdrowie”
Wyjątkowy program dla osób , które mają specjalne potrzeby treningu ( bóle kręgosłupa ,bóle odcinka szyjnego ,depresja itp.). Wspólnie zbuduje trening , który pozwoli polepszyć kondycję Twojego ciała ,stan zdrowia i lepsze samopoczucie.

Programy sezonowe
Zanim odkurzysz sprzęt, obudź swoje mięśnie! Ułożymy program , który w pełni będzie dostosowany do potrzeb Twoich sportów sezonowych ,który wzmocni mięśnie przygotuje stawy byś podczas uprawiania swoich ulubionych sporów nie nabawił się kontuzji. ( narty, snowboard, rower itp. ) .

Informacje o Programach oraz więcej szczegółów uzyskasz w centrum sportu , zdrowia i rehabilitacji SIŁOWNI EWA

Copyright © 2024 Siłownia Ewa w Łomży. All rights reserved.
Projekt Strony Internetowej AdamKalinowski.pl.