Sauna

Zdrowie i radość dla ciała i duszy

 

silownia-47Tylko kilka minut dzieli państwa od codziennego znużenia do pełnego luzu i wypoczynku. Wszystko, co jest niezbędne dla waszego dobrego samopoczucia, to kilka minut w saunie w ”SIŁOWNI EWA”. Tutaj możecie z łatwością zapomnieć o troskach, wypocząć i nabrać sił do dalszego życia. Sauna w „SIŁOWNI EWA” stwarza warunki dla Ciebie i Twojej rodziny, w których regularnie w atmosferze radości możecie wypoczywać i regenerować swoje siły. Sauna ta stwarza możliwości dla każdego.

Według Państwa życzenia ustawimy temperaturę oraz rodzaj sauny.
– sauna sucha delikatna / temperatura do 65*C wilgotność 10% /
– sauna sucha fińska / temperatura do 110*C wilgotność 3% /
– sauna tropikalna / temperatura do 65*C wilgotność 70% /
– sauna parowa, ziołowa / temperatura do 40*C wilgotność 90% /

Terapeutyczne działanie sauny zostało potwierdzone przez wielokrotne badania naukowców skandynawskich w leczeniu wielu schorzeń: choroby reumatyczne, zapalenia stawów, łagodzenie bólu, oczyszczanie organizmu z toksyn.

Sauna ma także działanie kosmetyczne. Ciepło i para wnika w głębokie warstwy skóry i powoduje większe wydzielanie potu wraz z metalami ciężkimi, odtruwa organizm, zwiększa elastyczność tkanek, pomaga w leczeniu trądziku oraz zapobiega efektom jej starzenia. Zbawienne działanie sauny odczujemy przy różnego typu przewlekłych przeziębieniach, zapaleniu płuc, oskrzeli i kataru .

Copyright © 2024 Siłownia Ewa w Łomży. All rights reserved.
Projekt Strony Internetowej AdamKalinowski.pl.